Pravidla

1. Kontrolujte si prosím pravopis a vulgarity omezte buď do myšlenek, nebo do přímé řeči. Překlepy jsou pochopitelné, ale zbytek ať se hezky čte.

2.Přímá řeč se píše do "uvozovek", myšlenky kurzívou, myšlenková komunikace tučnou kurzívou a zbytek normálně.

3. Psát můžete v přítomném i minulém čase, v ich (praštila jsem se do nohy) i er formě (praštila se do nohy). Vyberte si, jak vám to vyhovuje více.

4. Při tvorbě postavy je úplně jedno, jak se jmenuje a jaká je. Jediné, o co vás prosím: dávejte postavám smysluplná jména (ne ght4 a podobně) a nevymýšlejte si dokonalé postavy, co všechno ví, všechno znají a nikdo je neporazí. To by pak byla pro vás i ostatní hráče pěkná nuda.

5. Bacha na to, co víte vy a co vaše postava, to se totiž může dost lišit. Vaše postava ví jen to, co jí někdo řekne, co někde zaslechne či přečte. Všechny informace se zkrátka musí někde dozvědět.

6. Postav můžete mít klidně víc. Jen si rozmyslete, kolik máte času. Čím víc postav, tím víc je to časově náročné.

7. Respektujte reálie, pravidla hry a adminy. Jsme hodně otevření, můžete do hry zapojit jakékoliv své nápady a návrhy (buď je hoďte na příslušná místa, nebo zkonzultujte v chatu), ale když se přeci jen narazí na problém, projevte taky trochu snahu ho vyřešit lidskou domluvou. Pokud vám ve hře bude něco chybět, dostanete nápad na vylepšení nebo změnu čehokoliv, co tu je, hlavně se nebojte to říct. Tady neplatí, že co není v reáliích, už nikdy nemůže existovat.

8. Nikdy nesmíte ovládat cizí postavu. Souboje se řídí svými vlastními pravidly a smrt postavy nastává pouze ve chvíli, kdy se tak její majitel rozhodne.

9. Znovu opakuji, že hra může obsahovat brutální, sexuální scény a vulgarismy. Doporučený věk je 15+ let.

10. Nejsou žádné limity na délku postu. Jedinou podmínkou je, aby se na to dalo odpovědět a dávalo to smysl.

11. Registrací souhlasíte se všemi těmito pravidly a zavazujete se je dodržovat.


Vytvořte si webové stránky zdarma!