NOVINKY


 

Návod

02.07.2019

Kompletní návod na vstup do hry je hotový, alespoň pro všechny stávající herní funkce! Sekce "Vstup do hry" je tedy komplet a obsahuje veškeré informace o fungování hry. Dodělávají se talenty a informace o ochočování zvířat, objevily se nové questy, event a výzvy.

V Reáliích - > Hratelnost a funkce k vidění bojový systém :) Chystá se dodělávka talentů, spouští se první questy, v rasách máme dodané nově Dwarfy vymyšlené hráčem Bogdarem a stále je v pořadníku předělání webu na jednoduchý návod, jak se ve hře zorientovat :)

Levly

03.05.2019

Pracuje se na levlech, chystá se předělávka dovedností a schopností (trochu víc vyčerpávající popisy, ať to není takové zmatené). Přibyl nový quest a další jsou blízké době na cestě.

Pokrok

29.04.2019

Většina lokací už je hotová, přidávat se budou ještě ilustrace, možná hudba na dokreslení. Dolaďují se NPC a začíná se pracovat na systému boje, kouzlech a lektvarech :)

Lokace

26.04.2019

Pracuje se na herních lokacích, questech, levlech a systému vylepšování postav :)

Pracuje se na vychytávkách, co herně může fórum nabídnout. Pro začátek je hotové počasí (ve spodní části fóra), rozdělané profily NPC a soubojový systém.

Na fóru otevřená možnost se zaregistrovat. Ještě však zdaleka není hotovo, nový obsah stále přibývá.

Vytvořte si webové stránky zdarma!