Vstup do hry

Chceš se stát součástí hry a nevíš jak na to? Tento manuál tě vším provede krůček po krůčku, včetně nejtěžších herních začátků.

A ještě než začneme...

Bude mě to vůbec bavit?

Hlavní myšlenkou hry je příběh skupiny bojovníků, kteří brání císařství před vším možným nebezpečím, co se na něj chystá. Před smrtí, nákazou, politikou i před lidskou hamižností. Zvraty, příběhy, velkolepé bitvy a především svoboda. Ve světě plném nástrah jste to vy, kdo rozhodne o jeho dalším osudu. Máte možnost vymyslet a osedlat si bájné tvory, objevovat tajemné kultury a rasy, vytvořit si unikátní postavu se specifickými schopnostmi a tvořit vlastní příběhy. Co tedy hra nabízí:

  • rozmanité multižánrové příběhy, na kterých se hráči ve velké míře podílejí (detektivní, hororové, bojové, dramatické...), vyprávěné prostřednictvím NPC
  • možnost hrát ve skupině s ostatními i samostatně
  • svobodu v tvorbě světa - hra je otevřená, bez zaměření na konkrétní téma, takže cokoliv vám chybí, stačí si říct (ať už jsou to rasy, možnosti, schopnosti, tvorové, questy, události...)
  • systém vylepšování postavy skrz levly a hodnosti, sbírání předmětů, zbraní a vybavení
  • zajímavý bojový systém
  • minimum pravidel (nezakazuje se hraní za víc postav, pojmenování a tvorba postavy podle knižní/herní/filmové postavy, erotika, brutality, vulgarismy...)

To vše probíhá formou textové hry. Vymyslíš si postavu, za kterou budeš psát. Co dělá, co si myslí, co říká a jak reaguje na své okolí.

Pokud tě nic ze seznamu nezaujalo, zkus aspoň nakouknout do herního fóra. Jak na to, se dozvíš, pokud klikneš na obrázek. A pokud už ses na něco chytil/a, neváhej a pokračuj taky :)


Vytvořte si webové stránky zdarma!