Registrace

Pro fungování ve hře a zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve zaregistrovat na fórum. To je zcela nezávazný krok, proto pokud stále váháte, nebojte se nakouknou a rozhodněte se pak. Pokud se totiž nezaregistrujete, uvidíte pouze kolonku s novinkami, registrací, profily a hledáním příbuzných postav. A to není nic moc :D Po registraci se vám zobrazí všechny lokace, levly a questy.

FÓRUM NAJDETE ZDE

Jak na to?

Jako nezaregistrovaného hosta vás fórum bere jako "Guest". Pro zviditelnění obsahu fóra máte dvě možnosti: pokud už účet máte, postačí, když kliknete na "Login" a vyplníte email a heslo. Pokud žádný účet nemáte, klikněte na "Register". Kde to najít, vidíte na obrázku:

Po kliknutí na "Register" se vám zobrazí toto:

Po vyplnění vašeho mailu se dostanete sem:

Po vyplnění políček a kliknutí na "Continue" už jste na fóru zaregistrovaní a dostanete se dovnitř. Zobrazí se vám všechen herní obsah, který si můžete prohlédnout a rozhodnout se, jestli vás hra bude bavit.

Hra se neustále vyvíjí a mění. Pokud vám něco chybí, nebojte se mi ozvat do zpráv, napište mail, nebo se ptejte na Discordu. To samé i pokud vám něco nebude jasné, nemám problém kohokoliv podrobně navést a vše vysvětlit :) A pokud se vám i teď hra nelíbí, děkuji za váš čas a moc prosím, vymažte si profil na fóru, nebo mi dejte vědět, ať ho vymažu.

A pokud vás hra zaujala, moc mě to těší a můžeme směle pokračovat k tvorbě postavy!